KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14807041
nr 1480 7041
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1886, Spelande kvinna. Akvarell, bildmått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:15:56
100 kr
150 kr